Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Časovka Slovanka

Slovanka je za námi

Počasí nám tentokrát přálo, a tak první kapky poslušně spadly až skoro po vyhlášení. Zakončení to bylo jako tradičně mohutné. Děkujeme všem sponzorům. Pivovar Vratislavice, Eleven a Vinařství Štěpánek, kteří dodali ceny na závěrečné vyhlášení. Celý článek.
| Jarní XC v pivovaru

XC Pivovar

Nové info k závodu. Jelikož rybářský svaz ve Vratislavicích chce mít kolem rybníků "zónu klidu" museli jsme po tom co si pán stěžoval na policii, vynechat cást trati, která křižuje nebo se jede po pozemcích Rybářského svazu. Bohužel se tím znemožnil i výjezd z Pivovaru zadní branou. Tím pádem trať musela doznat značných úprav (k lepšímu) a musel být posunut start na louku k dálnici. Před startem se sejdeme u prostoru prezentace a na místo dojedeme společně.

Srnec

| Jarní XC v pivovaru

XC Pivovar

Trať v pivovaru pripravena na trénink. Nájezd od zadní malé branky. Občerstvení, výčep a převlíkárna je zajištěna v Pivovarském šenku uvnitř areálu. Auta možno parkovat před pivovarem, nebo v areálu vedle kamionů a pivovarského šenku.

Tak zítra na startu

Srnec

| NAC

Přebor ovládl Dvorský

23. 2. 2019 se uskutečnil přebor NAC a na lyžích. Startovalo se s hendikepy dle věku a stylu. Jako první vyrazil na tať 71letý Ladislav Drška s Ladislavem Špulákem, 8 minut po něm startovalo jako poslední trio Svoboda, Pavlíček, Vízek. Závod se jel na 15km což znamenalo 2kola okolo přehrady se startem na Vládní cestě.

Jak se vše vyvíjelo. Po prvním kole se na špici vytvořila tříčlenná skupinka Petr Srnec, Petr Jeřábek, Ota Dvorský, v těsném závěsu skupinku stíhal vytrvalec Ruda Havrda. Ve sjezdu od Závor si v závěrečném kole vytvořily bruslaři Dvorský, Jeřábek náskok před klasikářem Srncem. Srnec v kopci od přehrady bruslaře dojel a skupina byla 2km před cílem opět pohromadě. Dramatický závod rozhodl Ota Dvorský mocným nástupem zhruba 1km před cílem. Tento nástup jeho soupeři nezachytili. Za vítězným Dvorským dojel Jeřábek. Srnec třetí pozici těsně udržel před nenápadně se blížícím Rudou Havrdou. Ota Dvorský se ve svých 50. letech dočkal svého prvního vítězství na lyžařském přeboru NAC.

Se závodem byli všichni účastníci spokojeni a dojmy se závodu si sdělovali po závodě v nově zrekonstruovaném kiosku na Maliníku.

 

NAC

| Závody

Závody 2019

Tak a je to venku, aneb termíny závodů v roce 2019:

Horská kola:

XC Konrád 27. 4. 2019

 

Silniční okruhy:

MČR v silničním závodě – Tour de Malá Skála 23. 6. 2019

 

Silniční časovky (seriál):

Milíře !!! úterý 7. 5. 2019

Vítkov !!! středa 22. 5. 2019

Kryštofák !!! středa 29. 5. 2019

Slovanka finále !!! 19. 6. 2019

 

Pozor na změny dnů v týdnu časovek.

Celkem: 290
|< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >|