Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Velká cena Kaiser Josef

VC KAISER JOSEF

VC KAISER JOSEF Přinášíme bližší informace o dlouho avizované Velké MTB ceně císaře Josefa.

FORMÁT:

"Point-to-point" je v ČR prakticky neznámý, v zámoří však běžně používaný formát MTB XC. Spočívá v tom, že start a cíl jsou na odlišných, od sebe vzdálených místech, takže proto "point-to-point" ("z-bodu-do-bodu"). Startující tak absolvují celou trať pouze jednou, tedy nejedou žádný úsek opakovaně. Start je hromadný pro všechny kategorie.

Celý článek.
| Závody

3x KOLEM KALICHA

V sobotu 8. září se jede na Malé Skále již 19. ročník silniční klasiky "3x kolem Kalicha". Prezentace a centrum akce = sokolovna na Malé Skále. Start v 10:26!
| Závody

FOTKY

V naší galerce na Rajčeti přibyly nějaký fotky:

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20110917_-_ELM_Do_vrchu_Jested/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120510_-_Casovka_na_Milire_cast_2/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120603_-_Tour_de_Mala_Skala_40._rocnik/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120607_-_Casovka_na_Slovanku/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120623_-_Kriterium_v_pivovaru/

| Závody

KRITÉRKO NEKOUŠE!?

Drazí přátelé, závodnici,

chtěli bychom Vás poprosit o malou zpětnou vazbičku a pokusili se od Vás zjistit, proč každoročně tak neradi jezdíte na naše kritérium v pivovaru.

- Straší Vás snad ten název?
- Budí to ve Vás dojem moc profesionalizované formy závodu?
- Vadí Vám krátký okruh, který se jede hodněkrát?
- Nebo Vám nevyhovuje termín?
- Nebo prostě v daném termínu preferujete jiný závod?

Počet startujících na tomto závodě je každoročně diametrálně nižší než úctyhodné množství, jaké se Vás sejde na startu dubnového Jarního XC okolo pivovaru. A my prostě nechápeme proč :(

Přitom většina bikerů, kteří na kritérku startují, se netají tím, že to je jeden z jejich nejoblíbenějších závodů právě kvůli jeho netradiční trati.

Celý článek.
| Závody

SPEEED XC A BEZMOZCI SE VRACÍ DO PIVOVARU

SPEEED XC A BEZMOZCI SE VRACÍ DO PIVOVARU Tuto sobotu 23. června se odehraje v pivovaru ve Vratislavicích nad Nisou finále KONRÁDova MTB poháru cyklistů Liberecka.

Pro závodníky bude nachystán atraktivní okruh komplet namotaný přímo v nezaměnitelném prostředí areálu vratislavického pivovaru. Můžete se těšit na rychlou trať cyklokrosového typu. Okruh je s minimálním převýšením, nespočtem vymlíkovaných zatáček a vraceček, vede převážně po louce a nechybí také klasický "chladící" průjezd halou na skladování lahváčů. Takže no fear, bude to zábava a možná bude i překvápko! ;-)

Hlavní závod startuje ve 13:00. Po jeho odjetí nastoupí bezmozci na fixies a předvedou své alternativní pojetí cyklistického sportu.

Následovat bude vyhlášení jak samotného závodu, tak celkového pořadí letošního KONRÁD MTB poháru Liberecka. Je se tedy na co těšit, takže neváhejte a doražte! A pivo samozřejmě bude, jak taky jinak, budem přímo u zdroje!

Celkem: 296
|< << 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >> >|