Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Závody

POZVÁNKA NA LUČANSKÉ OKRUHY 2012

POZVÁNKA NA LUČANSKÉ OKRUHY 2012 Dovolujeme si Vás pozvat na zbrusu nový silniční závod konaný 22.7.2012 v Lučanech nad Nisou. Pořadatelem a stavitelem trati je místní showman a závodník Martin Würz, což garantuje vysokou atraktivitu a náročnost trati. Ostatně profil závodu kategorií M a MA na obrázku vpravo nahoře hovoří za vše :D Závod je součástí Extraligy masters, takže kdo bude chtít startovat a ještě není v ELM zaregistrován, musí tak bezpodmínečně učinit ZDE <<<, jinak mu nebude start umožněn!

PROPOZICE

OKRUH

| Tour de Malá Skála

TOUR DE MALÁ SKÁLA JIŽ TUTO NEDĚLI! ...REGISTRACE!!!

TOUR DE MALÁ SKÁLA JIŽ TUTO NEDĚLI! ...REGISTRACE!!! Již tuto neděli 3. června se ve Vratislavicích nad Nisou uskuteční letošní vrcholný lokální silniční podnik a sice závod Tour de Malá Skála. Jedná se o jednu z nejstarších silničních klasik v Čechách! Závod je součástí Extraligy masters, Českého poháru Elite "C" a Českolipského silničního poháru, ale je otevřen i pro příchozí. Podmínkou je silniční kolo a ONLINE REGISTRACE PŘEDEM DO EXTRALIGY MASTERS NA www.cyklomasters.cz!! Pokud tato podmínka nebude splněna, nebudete vám start povolen! Na místě už se do Extraligy přihlásit nelze.

Srdečně zveme také diváky, pro něž asi nejatraktivnějším úsekem bude stoupání z Malé Skály přes Sněhov a Dalešice nahoru na Maršovice! Závodníci Vaše fandění jistě ocení a vyžvejkaj ze sebe maximum. Start v 10:00 přímo z Vratislavického pivovaru, kde je i cíl. První závodníky z hlavního závodu zde můžeme očekávat krátce po poledni.

| Závody

VÝSLEDKY MTB ČASOVKY NA MALINÍK - POHÁROVÉ KATEGORIE

20120524-VYSLEDKY-MTB_casovka_na_Malinik.pdf

Prosíme závodníky, kteří nemají uveden ročník narození a nejsou tudíž zařazeni do příslušné pohárové kategorie, aby svůj ročník narození (a případně i tým) poslali mailem na kcpivovarvratislavice@email.cz. Pořadatel závodu jaksi opomněl tento údaj klíčový pro stanovení celkového pořadí seriálu od závodníků vybrat, za což se velice omlouváme.

| Závody

ČESKÝ POHÁR HORSKÝCH KOL V SOBOTU NA BEDŘICHOVĚ

Bedřichov hostí tento víkend Český pohár horských kol v olympijské disciplíně XCO. Pro závodníky je připraven členitý a divácky atraktivní okruh v okolí lyžařského stadionu. Přijďte se podívat, jak vypadá nejvyšší česká soutěž! Anebo si přijeďte přímo zazávodit v kategorii Expert či Masters, kde není potřeba licence! Pořadádá KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N..
Celkem: 295
|< << 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >> >|