Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Závody

ZÁVODNÍCI KC PIVOVAR NA JANOVSKÉM TRHÁKU

Šestnáct cyklistů z Klubu cyklistů pivovar Vratislavice se v sobotu 21. 4. 2012 v časných ranních hodinách sešlo před areálem Vratislavického pivovaru, aby se vydali na cyklistický závod do Hřenska. Cestu absolvovali autobusem, který zajistil sponzor klubu Pivovar Konrád.

Třetí ročník závodu - Janovský trhák - se jel s intervalovým startem z Hřenska do Janova, což jsou 3 kilometry do kopce. Na startu bylo přes 200 účastníků. Nejlépe se z vratislavických cyklistů umístila Jana Dvorská, která vyhrála kategorii žen. Bez zajímavosti není ani to, že předseda klubu, Otto Dvorský, byl vyhlášen nejstarším účastníkem závodu a rozhodně nebyl mezi posledními.

| Závody

ČESKOLIPSKÝ SILNIČNÍ POHÁR

Upozorňujeme na novou krajskou silniční soutěž Českolipský silniční pohár, do níž jako pořadatelé přispíváme závodem Tour de Malá Skála.

Seriál začíná již tuto neděli 22. dubna první časovkou.

Stránky seriálu www.cspohar.cz <<<

| Závody

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ KONRÁD MTB POHÁRU LIBERECKA 2012

Na základě výsledků z XC-čka vzniklo PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ letošního seriálu. U jednotlivých kategorií má pouze informativní hodnotu. Celkové pořadí se bude vyhlašovat ve čtyřech sdružených kategoriích:

SDRUŽENÉ KATEGORIE CENY

Chlapi: M + MA + MB + MC + MD Pivo
Chlapci: MK + MJ Věcné
Ženy: Z + ZV Pivo
Dívky: ZK + ZJ Věcné

| Jarní XC v pivovaru

FOTKY Z PIVOVARU

Je tu první várka fotek z XC. Chceme vám poskytnout kvalitku, tak to chvilku trvá. Prosíme tedy o malé strpení. FOTKY

Pokud jste také nějaké pořídili anebo objevili někde na netu, podělte se s ostatními a přidejte link do guestbooku, díky!

| Jarní XC v pivovaru

JARNÍ XC ODSTARTUJE JIŽ TUTO NEDĚLI KONRÁD MTB POHÁR LIBERECKA 2012

Bikeři, sezóna začíná a my Vás zveme na jeden z prvních závodů. Jede se již tuto neděli 15. dubna u nás ve Vratislavicích nad Nisou. Jedná se každoroční crosscountry pořádané v okolí Vratislavského pivovaru a přilehlých rybníků. Můžete se těšit na hravou trať s pro začátek sezóny přiměřeným převýšením. Jeden okruh má 5 km a nastoupáte na něm zhruba 100 m. Charakteristikou trati je, že ji z velké části tvoří singltrek. Zázemí akce je situováno přímo do areálu pivovaru. Závod se jede jako úvodní podnik letošního KONRÁD MTB poháru Liberecka. Dopolední program tvoří závody dětí a v odpoledním hlavním závodě bude vypsána také kategorie singlespeed!

Těšíme se na Vás! KCPV

| Závody

TROCHA UMĚNÍ aneb POZVÁNKA NA ZÁVOD SINGLESPEED

TROCHA UMĚNÍ aneb POZVÁNKA NA ZÁVOD SINGLESPEED

Zde se můžete podívat na umělecké dílo, které bylo vytvořeno speciálně k příležitosti závodu singlespeed konanému již příští neděli 15. dubna v pivovaru jakožto součást KONRÁD MTB poháru Liberecka 2012.

www.brainless.cz
www.cykloferda.cz

| Informace

JARNÍ SCHŮZE KCPV

- Sobota 31.3.2012

- 9:00

- Pivovarská restaurace ve Vratislavicích n/N

Schůze je otevřena i pro nečleny KC.

Účast členů KC je nutná vzhledem k doladění pořádání závodů!!!

POZVÁNKA <<<

Celkem: 295
|< << 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >> >|