Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Informace

CYKLORÁJEM PODRALSKO II 1.10.2011 - STARTOVNÉ PRO KCPV ZDARMA

V sobotu 1. října se koná ještě jedna zajímavá cyklistická akce a sice jeden z posledních letošních MTB závodů. Jedná se o padesátku v okolí Stráže pod Ralskem a stejně jako na jaře ji pořádá SPINFIT Liberec. Noa stejně jako na jaře dostane KC Pivovar Vratislavice pět startovních čísel zdarma. Takže kdo ze členů by měl zájem startovat, nechť se normálně přihlásí na stránkách pořadatele a následně se ohlásí na kcpivovarvratislavice@email.cz, čímž bude zapsán na seznam "neplatičů".
PROPOZICE
A komu by se zdálo, že tyto dvě akce nějak zásadně kolidují, tak vězte, že ze Stráže pod Ralskem do Kryštofova údolí to není VŮBEC DALEKO a že se dají krásně zkombinovat. Nebudete rozhodně sami!
| Do vrchu Ještěd

ELM - DO VRCHU JEŠTĚD

ELM - DO VRCHU JEŠTĚD V sobotu se jel každoroční uphill od kruháče v průmyslový zóně na Ještěd. Na start se postavilo celkem 112 borců a 4 borky. Nahoru nejrychleji vylítnul Pavel Petr z CK LOKOMOTIVA PARDUBICE a to v čase 0:25:01. Střelci z KC Pivovar se sice moc neumístili, ale ze to byli opět nejvíc vidět ve druhé etapě!
VÝSLEDKY
Upozorňuje, že došlo k jedné opravě, díky níž se posunul na bednu v kategorii M-40 Němec Graf. Prosíme toho borce, kterej ho přihlašoval, ať se ozve komukoliv, ať mu můžeme dodatečně poslat cenu. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. KCPV
| Informace

BIKE BABÍ LÉTO - POŘADATELSKÁ POMOC

Tuto sobotu 3.9. se jede v Chrastavě maraton BIKE BABÍ LÉTO. Pořadatel SPINFIT Liberec poskytl KC Pivovar několik startovních čísel zdarma. Na revanč žádá o zapůjčení pár dobrovolníků na pomoc s přípravami v pátek před závodem, eventuelně s odznačením trati po odjetí závodu. Zájemci, hlaste se na petr.cinkan@gmail.com resp. +420 737 236 791, kde se dohodnete na podmínkách. Díky!
| Informace

JIZERKY TOUR 2011

Zpráva pro členy KC Pivovar Vratislavice: 20.8.2011 pořádá spřátelený oddíl cyklistiky SPINFIT Liberec silniční maraton JIZERKY TOUR. Vzkaz od Cinkyho: "Platí, že v rámci přátelství mezi stájemi první divize máte nějaké startovné zdarma." Takže kdo má zájem, obraťte se přímo na petr.cinkan@gmail.com, počet startovních čísel gratis je omezen!
| Závody

KONRÁD MTB POHÁR 2011 ZAVRŠEN KRITÉRKEM V PIVOVARU

KONRÁD MTB POHÁR 2011 ZAVRŠEN KRITÉRKEM V PIVOVARU Takže letošní KONRÁDův MTB pohár máme za sebou. Zakončilo ho tropické kritérium s mezinárodní účastí v prostorách vratislavického pivovaru. Zvítězil exmistr Německa Thomas Nicke z Team Fiat Rotwild. Velkou pochvalu zaslouží stavitelé trati, kterým se letošní okruh podařilo zamotat ještě mnohem více než obvykle. Hudební produkce byla taktéž kvalitní, pivo teklo proudem, o dramatické souboje na trati také nebyla nouze a tak si všichni přišli na své.
VÝSLEDKY ZÁVODU
Bojovalo se také o poslední body do letošního MTB seriálu, kde nakonec první dvě místa obsadili borci z domácího Klubu cyklistů pivovaru Vratislavice. Gratulujeme!
CELKOVÉ VÝSLEDKY MTB SÉRIE

Celou sobotní akci rozhodně zpestřil vložený závod bezmozků na fixed gear (rozuměj na kolech bez volnoběžky a bez brzd!). Video na BRAINLESS.CZ

| Závody

MTB KRITÉRKO + FIXED GEAR = KONRÁD

MTB KRITÉRKO + FIXED GEAR = KONRÁD Tuto sobotu 9.7. vrcholí Konrádova MTB série. Hlavní závod startuje ve 13:00 odpoledne a to jako již tradičně na specifické trati uvnitř areálu vratislavického pivovaru. Můžete se těšit na okruh cyklokrosového typu a to včetně dřevěné překážky, která bývá každoročně pro mnoho jezdců tvrdým oříškem. Průjezd vyvoněnou lahvárnou je také nedílnou součástí!

Po dojetí hlavního závodu je na programu cirkus v podání jezdců na FIXED GEAR. Pokud nevíte o co jde tak vězte, že borci nemaj na kolech brzdy ani volnoběžky! Jestli nevěříte, tak mrkněte na BRAINLESS.CZ. Bude se tedy rozhodně na co koukat! Tuhle akci má na triko CYKLOFERDA.CZ

Noa jelikož jsme v pivovaru, je naprosto jasné o jaké ceny se bude bojovat a jaká bude náplň sobotního odpoledne. Tak neváhejte a doražte! Zve KCPV

Celkem: 295
|< << 22 23 24 25 26 27 28 29 30 >> >|