Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Závody

MTB ČASOVKA NA MALINÍK JIŽ TENTO ČTVRTEK!

Tímto Vás všechny zveme na další závod Konrádovy MTB série, který startuje již tento čtvrtek 23.6. jakožto uphill časovka na horských kolech z Lukášova na Maliník. Pořádá BMC cycling team. Start v 17:00. Vyhlášení nahoře.
| Závody

KONRÁDŮV SILNIČNÍ POHÁR 2011 FINISHED

Časovka na Maliník minulý čtvrtek završila letošní ročník Konrádovy silniční série. Celkové pořadí seriálu, stejně jako finálový závod, ovládl Pavel Jindra z Hrádku nad Nisou. Gratulujeme!

Pro body si alespoň jednou na start přijelo 162 závodníků. Všem tímto děkujeme a gratulujeme k úžasným sportovním výkonům. KCPV

KONEČNÉ VÝSLEDKY

| Tour de Malá Skála

TdMS

5.6.2011 se uskutečnilo Mistrovství vesmíru na silničních kolech a to 39. ročník závodu "Tour de Malá Skála". Tento závod má v České republice prim v počtu za sebou odjetých ročníků. Na startu se sešlo přes 160 závoďáků. Bylo krásné počasí a v deset hodin z areálu pivovaru "KONRÁD" na trať vyrazila první kategorie M30. Před touto kategorií jel s doprovodným vozidlem Pan Vendelín Krkoška se synem, který je úspěšným předjezdcem již 39let (za zmínku stojí, že tento borec jel první tři ročníky na fichtlu a další ročník s vozidlem Ford bez papírů, toto vozidlo mu bylo odebráno za cílovou páskou policií). Na start se vydal i Milan Držka, který se přišel zaregistrovat o berlích, jelikož musel splnit tradici a jet svůj 39. ročník. Čest všem účastníkům závodu, kteří zvládli náročnou trať v horkém dnu. Nejdelší utrpení dne měl Jiří Zápotocký (Záprdek), který na trati strávil nejdelší čas.
Oslava sportovních úspěchů proběhla s největším zastoupením borců z pivovaru a z KC Kooperativa na místě a později v pivovarské restauraci do pozdních večerních hodin.
| Časovka Slovanka

SLOVANKA

Dne 2.6.2011 úderem 17. hodiny odstartoval další závod seriálu časovek Liberecka a to časovkou na Slovanku. Počasí bylo slunečné a přálo kvalitním výkonům. Pokyn startéra "STRAT" slyšelo 75 závodníků. Poslední na trať vyrazil Petr Cinkán. Startovalo se nově po 30ti vteřinách, což závod urychlilo a zatraktivnilo. Nejrychleji prolétl trať závodu i se závěrečným téměř cyklokrosovým úsekem Pavel Jindra v čase 14:33. Za zmínku stojí i kvalitní výkon pana Švarce (Šváci), který měl defekt, což ho neodradilo a část závodu běžel a část jel na zapůjčeném kole.
Vyhlášení proběhlo v Hotelu Praha v Janově, což domluvil s pořadateli František Charvát vítěz kategorie MD, který u majitele hotelu vyjednal pro závodníky slevu 2 Kč na pivu. Na kvalitě závodu přidala i přítomnost médií, zejména regionálních deníků a Českého rozhlasu.
Oslava sportovních úspěchů tentokrát proběhla v poklidném duchu, jelikož tvrdé jádro bylo znaveno z předchozího dne u Bažanta a přilehlých restauracích.

VÝSLEDKY

FOTKY OD MAKA

FOTKY OD PÁJY

Celkem: 295