Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Závody

OKOLO LIBERCE 1.5.2011 - Možnost členů KC Pivovar Vratislavice startovat ZDARMA!

Ahoj Pivovarníci,
je zde možnost startovat zdarma tuto neděli 1.5.2011 na MTB závodě Okolo Liberce pořádaným ve Vesci naším spřáteleným SpinFitem.
Kdo by měl tedy zájem, nechť pošle do úterý 26.4.2011 20:00 na adresu kcpivovarvratislavice@email.cz své registrační údaje údaje:
- Jméno
- Příjmení
- Ulice a č.p.
- Obec
- PSČ
- Rodné číslo
- Telefon
Propozice závodu naleznete na http://www.cyklomaratontour.cz/okololiberce/.

Děkuju a zdravím šoust!

| Jarní XC v pivovaru

V pivovaru zvítězil Sáblík

V pivovaru zvítězil Sáblík O uplynulém víkendu se ve Vratislavicích nad Nisou uskutečnilo mistrovství Liberce, Jablonce a přilehlých galaxií v olympijské disciplíně MTB XCO. Závodilo se na jezdivé, technické, suché, přiměřeně kopcovité, místy poněkud klikaté a úzké singltrek trati v prostředí vratislavského pivovaru a přilehlých rybníků. Celý článek.
| Jarní XC v pivovaru

Líbil se Vám nedělní závod?

Podělte se o své dojmy z trati v anketě (zde na stránce AKTUALITY v levém sloupci pod výpisem závodů) anebo pak přímo v GUESTBOOKu o Vaše kladné i záporné postřehy nejen ohledně závodního okruhu, ale také celkového zajištění, organizace, občerstvení apod.. Budeme velice rádi za cenné informace a získáme tak možnost poučit se pro příště. Děkujeme! KCPV
| Jarní XC v pivovaru

KONRÁD MTB POHÁR startuje již tento víkend!

Dovolujeme si Vás upozornit, že již tuto neděli 17.4. startuje KONRÁD MTB POHÁR 2011. Zahajovacím závodem je Jarní XC okolo pivovaru. Můžete se těšit na vymazlenou trať, kde se nebudete ani chvíli nudit. Jedná se totiž o klasický crosscountry okruh, jehož převážná část se jede po singltreku, takže nečekejte nic ve stylu KPŽ!. Okruh obsahuje několik krátkých, místy i trochu prudších stoupání někdy i na „večerníčka", vykoupených technickými, avšak jezdivými sjezdy. To celé se odehrává v působivém prostředí pivovarských rybníků a pivovaru ve Vratislavicích nad Nisou (městská část Liberce). Perličkou v každém kole je průjezd skladu lahváčů s nezaměnitelným aroma. Je jen na Vás, kolik okruhů hodláte objet, nejdůležitější je udělat si žízeň.
Přijeď si zazávodit a osvěžit se vratislavickým pivem KONRÁD!! ;-)
| Závody

KOZÁKOFF 2011

Dovolujeme si zde vyvěsit předběžné propozice prvního letošního závodu KONRÁDovy silniční série, kterým je další ročník chystaného tradičního Závodu do vrchu Kozákov.
Podotýkáme, že nehledě na rozdělení věkových kategorií dle pravidel pořadatele závodu, jímž je BC Sport Semily, budeme do celkového pořadí KONRÁDova silničního poháru rozdělovat body podle pravidel a kategorií naší silniční série.
| Závody

PŘÍPRAVA TRATI NA NEDĚLNÍ XC

Sraz na stavění trati je 16.4. v 16:00 v pivovaru. Účast všech členů KC Pivovar nutná! Omluvenky zasílejte na srnecpetr@seznam.cz nebo na ota.dvorsky@seznam.cz, automaticky budou omluveni členové závodící v Ústí. Díky!
| Závody

KONRÁD VÁS ZVE...!!

Vážení přátelé cyklistiky a vratislavského piva,
dovolujeme si Vás pozvat k účasti na sportovních akcích pořádaných v nadcházející sezóně Klubem cyklistů pivovaru Vratislavice. V roce 2011 jsme pro Vás přichystali několik změn.
Tou hlavní je zřejmě vytvoření nových internetových stránek KCPV, kde s přehledem naleznete veškeré informace týkající se pořádaných závodů a akcí.
Další novinkou je po zkušenostech s již zaběhnutým úspěšným seriálem silničních časovek vypsání seriálu závodů na horských kolech. KONRÁD MTB pohár čítá každoroční jarní crosscountry v okolí vratislavického pivovaru (letos však na nově upravené a o to zajímavější trati), již šestý ročník Bikeatlonu v Lidových sadech, další ročník MTB časovky z Harcova na Maliník a finálový závod ve formě již tradičního MTB kritéria v prostorách pivovaru spojený s vyhlášením a oslavou celkových výsledků seriálu. KONRÁD silniční pohár byl lehce pozměněn, časovku Vítkovem nahradil výjezd s hromadným startem ze Semil na Kozákov, časovky na Milíře, Slovanku a finálová na Maliník zůstávají zachovány. Celkové vyhlášení a patřičná party proběhne stejně jako loňský rok v pivovaru.
Co se sponzorů týče, generálem je pochopitelně vratislavické pivo KONRÁD, dále obec Vratislavice nad Nisou a nově také přislíbil materiální podporu výrobce sportovního oblečení firma Eleven.
Děkujeme také našim organizačním partnerů, bez nichž by se oba seriály nepodařilo zajistit. Výslovně se jedná o SpinFit Liberec, BC Sport Semily a BMC cycling team.
Toto jsou tedy hlavní změny a novinky pro sezónu 2011. Veškeré další potřebné informace naleznete na www.kckonrad.cz
Přijeďte si udělat žízeň! Těšíme se na Vás.
Celkem: 284