Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Závody

OKOLOLIBERCE

Na prvního máje se jel ve Vesci půlmaraton MTB zařazený do seriálu CykloMaratonTour. V nabyté chrtí konkurenci zajeli velmi pěkná umístění i dva borci z KC Pivovar Vratislavice, kdy Aleš Dlouhý obsadil celkově 37. místo, 13. v kategorii, a Ota Dvorský 50. místo celkově resp. 8. v kategorii. Kdyby Aleš zbytečně netahal a Ota trénoval, mohlo to být ještě lepší!
| Závody

OKOLO LIBERCE 1.5.2011 - Možnost členů KC Pivovar Vratislavice startovat ZDARMA!

Ahoj Pivovarníci,
je zde možnost startovat zdarma tuto neděli 1.5.2011 na MTB závodě Okolo Liberce pořádaným ve Vesci naším spřáteleným SpinFitem.
Kdo by měl tedy zájem, nechť pošle do úterý 26.4.2011 20:00 na adresu kcpivovarvratislavice@email.cz své registrační údaje údaje:
- Jméno
- Příjmení
- Ulice a č.p.
- Obec
- PSČ
- Rodné číslo
- Telefon
Propozice závodu naleznete na http://www.cyklomaratontour.cz/okololiberce/.

Děkuju a zdravím šoust!

| Jarní XC v pivovaru

V pivovaru zvítězil Sáblík

V pivovaru zvítězil Sáblík O uplynulém víkendu se ve Vratislavicích nad Nisou uskutečnilo mistrovství Liberce, Jablonce a přilehlých galaxií v olympijské disciplíně MTB XCO. Závodilo se na jezdivé, technické, suché, přiměřeně kopcovité, místy poněkud klikaté a úzké singltrek trati v prostředí vratislavského pivovaru a přilehlých rybníků. Celý článek.
| Jarní XC v pivovaru

Líbil se Vám nedělní závod?

Podělte se o své dojmy z trati v anketě (zde na stránce AKTUALITY v levém sloupci pod výpisem závodů) anebo pak přímo v GUESTBOOKu o Vaše kladné i záporné postřehy nejen ohledně závodního okruhu, ale také celkového zajištění, organizace, občerstvení apod.. Budeme velice rádi za cenné informace a získáme tak možnost poučit se pro příště. Děkujeme! KCPV
| Jarní XC v pivovaru

KONRÁD MTB POHÁR startuje již tento víkend!

Dovolujeme si Vás upozornit, že již tuto neděli 17.4. startuje KONRÁD MTB POHÁR 2011. Zahajovacím závodem je Jarní XC okolo pivovaru. Můžete se těšit na vymazlenou trať, kde se nebudete ani chvíli nudit. Jedná se totiž o klasický crosscountry okruh, jehož převážná část se jede po singltreku, takže nečekejte nic ve stylu KPŽ!. Okruh obsahuje několik krátkých, místy i trochu prudších stoupání někdy i na „večerníčka", vykoupených technickými, avšak jezdivými sjezdy. To celé se odehrává v působivém prostředí pivovarských rybníků a pivovaru ve Vratislavicích nad Nisou (městská část Liberce). Perličkou v každém kole je průjezd skladu lahváčů s nezaměnitelným aroma. Je jen na Vás, kolik okruhů hodláte objet, nejdůležitější je udělat si žízeň.
Přijeď si zazávodit a osvěžit se vratislavickým pivem KONRÁD!! ;-)
| Závody

KOZÁKOFF 2011

Dovolujeme si zde vyvěsit předběžné propozice prvního letošního závodu KONRÁDovy silniční série, kterým je další ročník chystaného tradičního Závodu do vrchu Kozákov.
Podotýkáme, že nehledě na rozdělení věkových kategorií dle pravidel pořadatele závodu, jímž je BC Sport Semily, budeme do celkového pořadí KONRÁDova silničního poháru rozdělovat body podle pravidel a kategorií naší silniční série.
| Závody

PŘÍPRAVA TRATI NA NEDĚLNÍ XC

Sraz na stavění trati je 16.4. v 16:00 v pivovaru. Účast všech členů KC Pivovar nutná! Omluvenky zasílejte na srnecpetr@seznam.cz nebo na ota.dvorsky@seznam.cz, automaticky budou omluveni členové závodící v Ústí. Díky!
Celkem: 295