Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád
| Časovka Slovanka

SLOVANKA JIŽ TENTO ČTVRTEK!

Již tento čtvrtek 2.6.2011 v 17:00 startuje v Janově nad Nisou další z časovek a to na Slovanku. Upozorňujeme, že startovní interval je nově zkrácen z minuty na 30 sekund! Vyhlášení a společenská část proběhne dle počasí buď venku na plácku pod Slovankou nebo v chatě Arnika na Severáku.
| Závody

ZMĚNA INTERVALU STARTU

Upozorňujeme, že pro další dvě časovky na Slovanku a na Maliník jsme se rozhodli zkrátit startovní interval mezi závodníky na 30 sekund. Důvodem je zejména zatraktivnění závodu, ale také získání víc času na druhou, společenskou etapu. Čas startu zůstává nezměněn, tedy 17:00.
| Závody

VRÁCENÍ ČÍSEL

Prosíme závodníky, kteří po časovce na Milíře zapomněli vrátit startovní číslo, aby tak učinili co nejdříve na vrátnici vratislavického pivovaru! Děkujeme. KCPV
| Časovka Milíře

MILÍŘSKÉ LEHÁRO

MILÍŘSKÉ LEHÁRO Tak letošní mistrovství v časovce máme za sebou. Vítězem se stal Karel Jaromír Erben. Na start se postavilo 75 závodníků. Vyhlášení a oslava sportovních (ne)úspěchů proběhla letos nově v restauraci Milířovka na samém hřebeni. Tímto děkujeme za parádní zázemí mimo jiné včetně luxusního krbu, který přišel vhod obzvláště závodníkům, které postihl při závodě deštík. V druhé etapě se na špici vykrystalizovala tradiční skupinka závodníků. Bohužel, podle aktuálních zpráv ne všichni dojeli domů úplně v pořádku. Závodník PS se těsně po mohutném nástupu nevešel do aleje vedoucí z Milířů na Rádlo a pojezdil si vleže po mokré louce. Srdnatě však pokračoval v úniku směr Jablonec, v němž musel čelit atakům osvětlených účastníků silničního provozu a dokonce se i před nimi ukrývat v příkopu. Do cíle nakonec dorazil, ovšem druhý den byl donucen si naordinovat samoléčbu vzhledem k podezření na zlomeninu klíční kosti. Bikerka PS neměla dojezd také jednoduchý, což můžete vidět na přiložené fotografii.

V domnění, že po ní jdou příslušníci, zakončila svou divokou honičku jabloneckými ulicemi nájezdem na chodník, během kterého však přehlédla obrubník.

Celkově se závody opět velice vydařily a nezbývá, než se těšit na další pokračování KONRÁDova silničního poháru, které se pojede 2. června na Slovanku.
VÝSLEDKY
FOTKY

| Časovka Milíře

JAK MOC TO MÁM DRTIT NA MILÍŘE?

Jelikož se jedná o mistrovství světa a všichni jistě chceme zajet co nejlépe, přinášíme Vám menší kalkulaci, jak si nastavit tempomat.

Délka trati Cílový čas Průměrná rychlost
3300 m 0:08:00 24,75 km/h
0:08:15 24,00 km/h
0:08:30 23,29 km/h
0:08:45 22,63 km/h
0:09:00 22,00 km/h
0:09:15 21,41 km/h
0:09:30 20,84 km/h
0:09:45 20,31 km/h
0:10:00 19,80 km/h

Výsledky z předešlých ročníků jsou pak k nahlédnutí ZDE.

| Časovka Milíře

MILÍŘE

Upozorňujeme, že již tento čtvrtek 12.5. se koná mistrovství světa v časovce. Start je v 17h v Proseči nad Nisou.
PROPOZICE Koukněte se do čeho jdete!
| Závody

SILNIČNÍ BODY SE ZAČALY ROZDĚLOVAT NA KOZÁKOVĚ

V neděli 8.5. si dali v Semilech dostaveníčko vyznavači uphillu. Jel se zde totiž tradiční květnový závod do vrchu Kozákov, letos však nově jako úvodní závod KONRÁDova silničního poháru. Startovalo se ve třech vlnách s časovými hendikepy podle věku závodníků. První přijel na kopec Honza Kopka a tak jakože vyhrál. Těsně za ním došpurtoval borec s nejlepším časem dne Srnec Aleš. Závodu se zúčastnilo také několik závodníků na koloběžkách, gratulujeme! A ještě jedna zajímavost - letět na kole z Kozákova dolů přes 80km/h není vůbec žádný problém, obzvláště pak po těch kusech co nahoře točej..!
Celkem: 355