Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Články Informace

| Informace

BIKE BABÍ LÉTO - POŘADATELSKÁ POMOC

Tuto sobotu 3.9. se jede v Chrastavě maraton BIKE BABÍ LÉTO. Pořadatel SPINFIT Liberec poskytl KC Pivovar několik startovních čísel zdarma. Na revanč žádá o zapůjčení pár dobrovolníků na pomoc s přípravami v pátek před závodem, eventuelně s odznačením trati po odjetí závodu. Zájemci, hlaste se na petr.cinkan@gmail.com resp. +420 737 236 791, kde se dohodnete na podmínkách. Díky!
| Informace

JIZERKY TOUR 2011

Zpráva pro členy KC Pivovar Vratislavice: 20.8.2011 pořádá spřátelený oddíl cyklistiky SPINFIT Liberec silniční maraton JIZERKY TOUR. Vzkaz od Cinkyho: "Platí, že v rámci přátelství mezi stájemi první divize máte nějaké startovné zdarma." Takže kdo má zájem, obraťte se přímo na petr.cinkan@gmail.com, počet startovních čísel gratis je omezen!
| Informace

VÝROČNÍ SCHŮZE KC PIVOVAR

V sobotu proběhla tradiční podzimní výroční schůze klubu cyklistů Pivovar Vratislavice. V útulném prostředí pivovarského šenku se sešlo více než 30 aktivních členů a několik pozvaných hostů. Na programu bylo hodnocení sezony 2010, příprava závodů 2011 a taky tříbení názorů v diskusi jak dál. Hodnocení sezony bylo vcelku kladné, námi pořádané závody proběhly bez problémů, oblíbená liga čtvrtečních časovek se stává pomalu tradicí, o Tour de MS a Ještědu není třeba mluvit a MTB závody v areálu pivovaru potřebují jen trochu propagace - i když účast více než 100 dětí na prvním je úžasná. Po skončení oficiální části se konala tradiční oslava sportovních úspěchů, která se protáhla nevím do kdy, protože jsem musel odejít. Zprávu o druhé části schůze tak musí podat někdo jiný... Srnec? Havrďák? Nezapomeňte, že zima se blíží a přebor NAC na lyžích bude!!!!!
Celkem: 38
|< << 1 2 3 4 >> >|