Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Podralsko se blíží

Podralsko se blíží

Dejte si do svých závodních kalendářů datum 12. června 2022 - pojede se Podralsko. Další ze závodů Galaxy seriálu a dětského Severočeského MTB poháru. Trasy jsou vypsány na 58 a 25 kilometrů a proběhnou i závody na dětských tratích.

Dětští závodníci se vydají na trať postupně podle kategorií v 10.00. Start hlavní kategorie (58 km) je naplánovaný na 12:00 a start maratonu na 25 km bude ve 12:15. Slavnostní start bude v Lázních Kundratice, které jsou vzdáleny od areálu závodu cca 1km. Cíl všech tras je v areálu ZŠ Osečné.

Závod se jede v areálu bývalého vojenského prostoru mezi Mimoní, Stráží pod Ralskem, Hamrem na Jezeře a Osečnou, dává možnost příjemného ježdění na lesních zpevněných cestách, s krásnými výhledy na dominanty tohoto kraje, kterými jsou Bezděz, Děvín a Ralsko. Tato oblast má svojí zvláštní a jinde neopakovatelnou atmosféru! Pořadatelé z Cyklolive cycling teamu připravili rychlou a nenáročnou trať vhodnou pro širší závodní klientelu. Všichni si zde zajedou pohodový a rychlý závod v mírně zvlněném terénu. Celá trať je vedena po zpevněných cestách a nikde nečekají na závodníky technické záludnosti.

Využijte zvýhodněné ceny startovného do 1. 6. 2022. Později bude startovné dražší.

Propozice k závodu najdete tady.

| Závody | Iva Endrychová