Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Závody

POHÁR ČASOVEK Liberecka 2021

Série čtyř časovek do vrchu s intervalovými starty na některé z vrcholů či sedel v okolí Liberce a Jablonce n/N.
Silniční kolo není podmínkou! Pojede se za podmínek, které budou platit podle PSA (pokud nechcípne...)

6. 5. 2021 Milíře

20. 5. 2021 Vítkov

27 .5. 2021 Kryštofák

17. 6 .2021 Slovanka (finále)

Startovné na závody 100 Kč

 

Extraliga Masters 2021

Každoroční závod do 1012 m n.m. s hromadným startem.
Závody jsou přístupné i pro závodníky bez licence.

18. 9. 2021 Do vrchu Ještěd

Články Závody

| Závody

VRÁCENÍ ČÍSEL

Prosíme závodníky, kteří po časovce na Milíře zapomněli vrátit startovní číslo, aby tak učinili co nejdříve na vrátnici vratislavického pivovaru! Děkujeme. KCPV
| Závody

SILNIČNÍ BODY SE ZAČALY ROZDĚLOVAT NA KOZÁKOVĚ

V neděli 8.5. si dali v Semilech dostaveníčko vyznavači uphillu. Jel se zde totiž tradiční květnový závod do vrchu Kozákov, letos však nově jako úvodní závod KONRÁDova silničního poháru. Startovalo se ve třech vlnách s časovými hendikepy podle věku závodníků. První přijel na kopec Honza Kopka a tak jakože vyhrál. Těsně za ním došpurtoval borec s nejlepším časem dne Srnec Aleš. Závodu se zúčastnilo také několik závodníků na koloběžkách, gratulujeme! A ještě jedna zajímavost - letět na kole z Kozákova dolů přes 80km/h není vůbec žádný problém, obzvláště pak po těch kusech co nahoře točej..!
| Závody

OKOLOLIBERCE

Na prvního máje se jel ve Vesci půlmaraton MTB zařazený do seriálu CykloMaratonTour. V nabyté chrtí konkurenci zajeli velmi pěkná umístění i dva borci z KC Pivovar Vratislavice, kdy Aleš Dlouhý obsadil celkově 37. místo, 13. v kategorii, a Ota Dvorský 50. místo celkově resp. 8. v kategorii. Kdyby Aleš zbytečně netahal a Ota trénoval, mohlo to být ještě lepší!
| Závody

OKOLO LIBERCE 1.5.2011 - Možnost členů KC Pivovar Vratislavice startovat ZDARMA!

Ahoj Pivovarníci,
je zde možnost startovat zdarma tuto neděli 1.5.2011 na MTB závodě Okolo Liberce pořádaným ve Vesci naším spřáteleným SpinFitem.
Kdo by měl tedy zájem, nechť pošle do úterý 26.4.2011 20:00 na adresu kcpivovarvratislavice@email.cz své registrační údaje údaje:
- Jméno
- Příjmení
- Ulice a č.p.
- Obec
- PSČ
- Rodné číslo
- Telefon
Propozice závodu naleznete na http://www.cyklomaratontour.cz/okololiberce/.

Děkuju a zdravím šoust!

| Závody

KOZÁKOFF 2011

Dovolujeme si zde vyvěsit předběžné propozice prvního letošního závodu KONRÁDovy silniční série, kterým je další ročník chystaného tradičního Závodu do vrchu Kozákov.
Podotýkáme, že nehledě na rozdělení věkových kategorií dle pravidel pořadatele závodu, jímž je BC Sport Semily, budeme do celkového pořadí KONRÁDova silničního poháru rozdělovat body podle pravidel a kategorií naší silniční série.
| Závody

PŘÍPRAVA TRATI NA NEDĚLNÍ XC

Sraz na stavění trati je 16.4. v 16:00 v pivovaru. Účast všech členů KC Pivovar nutná! Omluvenky zasílejte na srnecpetr@seznam.cz nebo na ota.dvorsky@seznam.cz, automaticky budou omluveni členové závodící v Ústí. Díky!
| Závody

KONRÁD VÁS ZVE...!!

Vážení přátelé cyklistiky a vratislavského piva,
dovolujeme si Vás pozvat k účasti na sportovních akcích pořádaných v nadcházející sezóně Klubem cyklistů pivovaru Vratislavice. V roce 2011 jsme pro Vás přichystali několik změn.
Tou hlavní je zřejmě vytvoření nových internetových stránek KCPV, kde s přehledem naleznete veškeré informace týkající se pořádaných závodů a akcí.
Další novinkou je po zkušenostech s již zaběhnutým úspěšným seriálem silničních časovek vypsání seriálu závodů na horských kolech. KONRÁD MTB pohár čítá každoroční jarní crosscountry v okolí vratislavického pivovaru (letos však na nově upravené a o to zajímavější trati), již šestý ročník Bikeatlonu v Lidových sadech, další ročník MTB časovky z Harcova na Maliník a finálový závod ve formě již tradičního MTB kritéria v prostorách pivovaru spojený s vyhlášením a oslavou celkových výsledků seriálu. KONRÁD silniční pohár byl lehce pozměněn, časovku Vítkovem nahradil výjezd s hromadným startem ze Semil na Kozákov, časovky na Milíře, Slovanku a finálová na Maliník zůstávají zachovány. Celkové vyhlášení a patřičná party proběhne stejně jako loňský rok v pivovaru.
Co se sponzorů týče, generálem je pochopitelně vratislavické pivo KONRÁD, dále obec Vratislavice nad Nisou a nově také přislíbil materiální podporu výrobce sportovního oblečení firma Eleven.
Děkujeme také našim organizačním partnerů, bez nichž by se oba seriály nepodařilo zajistit. Výslovně se jedná o SpinFit Liberec, BC Sport Semily a BMC cycling team.
Toto jsou tedy hlavní změny a novinky pro sezónu 2011. Veškeré další potřebné informace naleznete na www.kckonrad.cz
Přijeďte si udělat žízeň! Těšíme se na Vás.
| Závody

KONRÁD POHÁRY KOMPLETNÍ

Kalendář chystaných závodů je hotov! Můžete tedy začít ladit..
Zpráva pro formychtivé: Už se jezdí soboty a neděle v 10 z horního kruháče v Hodkovicích.
Celkem: 110
|< << 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >|