Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Závody

POHÁR ČASOVEK Liberecka 2019

Série čtyř časovek do vrchu s intervalovými starty na některé z vrcholů či sedel v okolí Liberce a Jablonce n/N.
Silniční kolo není podmínkou!

7. 5. 2019 Milíře

22. 5. 2019 Vítkov

29 .5. 2019 Kryštofák

19. 6 .2019 Slovanka

MTB kusovka 2019

Závod na horských kolech pro bikery a bikerky všech věkových i výkonnostních kategorií na okruhu v okolí Vratislavického pivovaru a přilehlých rybníků.

27. 4. 2019 Jarní XC v pivovaru

EXTRALIGA MASTERS 2019

Česká silniční klasika v okolí Liberce, Jablonce nad Nisou a Železného Brodu a každoroční závod do 1012 m n.m. s hromadným startem.
Oba závody jsou přístupné i pro závodníky bez licence.

23. 6. 2019 Tour de Malá Skála

8. 9. 2019 Do vrchu Ještěd

VYJÍŽĎKA

Jak jinak oslavit sportovní úspěchy z uplynulé sezóny?

S podzimním elánem na kole s Konrádem

Články Závody

| Závody

3x KOLEM KALICHA

V sobotu 8. září se jede na Malé Skále již 19. ročník silniční klasiky "3x kolem Kalicha". Prezentace a centrum akce = sokolovna na Malé Skále. Start v 10:26!
| Závody

FOTKY

V naší galerce na Rajčeti přibyly nějaký fotky:

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20110917_-_ELM_Do_vrchu_Jested/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120510_-_Casovka_na_Milire_cast_2/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120603_-_Tour_de_Mala_Skala_40._rocnik/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120607_-_Casovka_na_Slovanku/

http://kcpivovarvratislavice.rajce.idnes.cz/20120623_-_Kriterium_v_pivovaru/

| Závody

KRITÉRKO NEKOUŠE!?

Drazí přátelé, závodnici,

chtěli bychom Vás poprosit o malou zpětnou vazbičku a pokusili se od Vás zjistit, proč každoročně tak neradi jezdíte na naše kritérium v pivovaru.

- Straší Vás snad ten název?
- Budí to ve Vás dojem moc profesionalizované formy závodu?
- Vadí Vám krátký okruh, který se jede hodněkrát?
- Nebo Vám nevyhovuje termín?
- Nebo prostě v daném termínu preferujete jiný závod?

Počet startujících na tomto závodě je každoročně diametrálně nižší než úctyhodné množství, jaké se Vás sejde na startu dubnového Jarního XC okolo pivovaru. A my prostě nechápeme proč :(

Přitom většina bikerů, kteří na kritérku startují, se netají tím, že to je jeden z jejich nejoblíbenějších závodů právě kvůli jeho netradiční trati.

Celý článek.
| Závody

SPEEED XC A BEZMOZCI SE VRACÍ DO PIVOVARU

SPEEED XC A BEZMOZCI SE VRACÍ DO PIVOVARU Tuto sobotu 23. června se odehraje v pivovaru ve Vratislavicích nad Nisou finále KONRÁDova MTB poháru cyklistů Liberecka.

Pro závodníky bude nachystán atraktivní okruh komplet namotaný přímo v nezaměnitelném prostředí areálu vratislavického pivovaru. Můžete se těšit na rychlou trať cyklokrosového typu. Okruh je s minimálním převýšením, nespočtem vymlíkovaných zatáček a vraceček, vede převážně po louce a nechybí také klasický "chladící" průjezd halou na skladování lahváčů. Takže no fear, bude to zábava a možná bude i překvápko! ;-)

Hlavní závod startuje ve 13:00. Po jeho odjetí nastoupí bezmozci na fixies a předvedou své alternativní pojetí cyklistického sportu.

Následovat bude vyhlášení jak samotného závodu, tak celkového pořadí letošního KONRÁD MTB poháru Liberecka. Je se tedy na co těšit, takže neváhejte a doražte! A pivo samozřejmě bude, jak taky jinak, budem přímo u zdroje!

| Závody

POZVÁNKA NA LUČANSKÉ OKRUHY 2012

POZVÁNKA NA LUČANSKÉ OKRUHY 2012 Dovolujeme si Vás pozvat na zbrusu nový silniční závod konaný 22.7.2012 v Lučanech nad Nisou. Pořadatelem a stavitelem trati je místní showman a závodník Martin Würz, což garantuje vysokou atraktivitu a náročnost trati. Ostatně profil závodu kategorií M a MA na obrázku vpravo nahoře hovoří za vše :D Závod je součástí Extraligy masters, takže kdo bude chtít startovat a ještě není v ELM zaregistrován, musí tak bezpodmínečně učinit ZDE <<<, jinak mu nebude start umožněn!

PROPOZICE

OKRUH

| Závody

VÝSLEDKY MTB ČASOVKY NA MALINÍK - POHÁROVÉ KATEGORIE

20120524-VYSLEDKY-MTB_casovka_na_Malinik.pdf

Prosíme závodníky, kteří nemají uveden ročník narození a nejsou tudíž zařazeni do příslušné pohárové kategorie, aby svůj ročník narození (a případně i tým) poslali mailem na kcpivovarvratislavice@email.cz. Pořadatel závodu jaksi opomněl tento údaj klíčový pro stanovení celkového pořadí seriálu od závodníků vybrat, za což se velice omlouváme.

Celkem: 110
|< << 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >|