Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Závody

POHÁR ČASOVEK Liberecka 2021

Série čtyř časovek do vrchu s intervalovými starty na některé z vrcholů či sedel v okolí Liberce a Jablonce n/N.
Silniční kolo není podmínkou! Pojede se za podmínek, které budou platit podle PSA (pokud nechcípne...)

6. 5. 2021 Milíře

20. 5. 2021 Vítkov

27 .5. 2021 Kryštofák

17. 6 .2021 Slovanka (finále)

Startovné na závody 100 Kč

 

Extraliga Masters 2021

Každoroční závod do 1012 m n.m. s hromadným startem.
Závody jsou přístupné i pro závodníky bez licence.

18. 9. 2021 Do vrchu Ještěd

Články Závody

| Závody

TROCHA UMĚNÍ aneb POZVÁNKA NA ZÁVOD SINGLESPEED

TROCHA UMĚNÍ aneb POZVÁNKA NA ZÁVOD SINGLESPEED

Zde se můžete podívat na umělecké dílo, které bylo vytvořeno speciálně k příležitosti závodu singlespeed konanému již příští neděli 15. dubna v pivovaru jakožto součást KONRÁD MTB poháru Liberecka 2012.

www.brainless.cz
www.cykloferda.cz

| Závody

ONLINE PŘIHLÁŠKY K ZÁVODŮM

Spustili jsme online přihlašování k závodům. Nejedná se o žádný hightech, využíváme dostupných možností Google Documents, ale domníváme se, že svůj účel to naprosto splní.

Výhodou pro Vás je, že nemusíte při prezentaci před startem vyplňovat žádné papírové přihlášky. Prostě se přihlásíte v klídku předem přes internet (nezávazně samozřejmě) a při vydávání startovního čísla se pouze podepíšete na startovní listinu.

Přihlášky k jednotlivým závodům naleznete buď přímo na stránce konkrétní akce, anebo v sekci závody. Tamtéž naleznete také odkaz na startovní listinu.

Limit pro přihlášení online je vždy den před závodem ve 12:00. Po něm se již závodník může přihlásit pouze na místě při prezentaci před závodem.

Doufáme, že Vám tento nový systém zpohodlní Vaši předstartovní přípravu.

| Závody

JANOVSKÝ TRHÁK 2012

Přinášíme Vám pozvánku na cyklistickou časovku konanou 21. dubna v Hřensku. Propozice

PRO ČLENY KC PIVOVAR JE AKCE P O V I N N Á (sponzorské povinnosti) !!

Bude zajištěn odvoz závodníků na akci i zpět. Bližší info podá Ota Dvorský st.

| Závody

FIXIES A SINGLESPEED V PIVOVARU

Dnes jsme si plácli s CYKLOFERDA a můžeme tedy oznámit dvě novinky. Po loňské testovačce bude opět součástí červnového XC v pivovaru závod na FIXED GEAR. Druhou dobrou zprávou je, že v rámci dubnového Jarního XC bude vypsána kategorie SINGLESPEED. Kdo neví o co jde, tak singlespeed je kolo s jedním převodem, volnoběžkou a brzdami, fixed gear je pak kolo taktéž s jedním převodem, ale bez volnoběžky a bez brzd, něco jako dráhovka. O napínavé situace tedy rozhodně nebude nouze!
| Závody

FINÁLNÍ PODOBA KALENDÁŘE ZÁVODŮ 2012

Sotva jsme zveřejnili kalendář závodů pro sezónu 2012, hned se nám ozvali pořadatelé dvou staronových akcí se zájmem o dodatečné rozšíření letošních seriálů. Konkrétně se jedná o zmrtvýchvstání silniční časovky na Vítkov a tak trochu překvapivé pokračování Bikeatlonu, který už byl také prohlášen za mrtvý, což by však byla rozhodně škoda! Kde jinde si totiž během jednoho dne můžete střihnout časovku na biku a následně stíhací XC závod s intervalovými starty? Zkušenými pořadateli jsou jmenovitě SpinFit Liberec a RJ CYCLING. Celý článek.
| Závody

TERMÍNY 2012

Takže tady máme termíny akciček v nadcházející sezóně:

15.4. Jarní XC okolo pivovaru
10.5. Milíře
24.5. MTB časovka na Maliník
3.6. Tour de Malá Skála
7.6. Slovanka
14.6. Maliník
23.6. XC v pivovaru
15.9. Do vrchu Ještěd
22.9. VC Kaiser Josef

Trošku se nám to zredukovalo, v obou seriálech je letos po třech závodech, do celkového pořadí se započítávají všechny tři.

Na září se ale rýsuje nová akce v luxusní lokalitě pod Císařákem, takovej point-to-point, nechte se překvapit!

Jinak všechno při starym, kdo zná, ví o co jde, kdo ještě nezná, neměl by si nechat ujít. KONRÁD poteče proudem!

| Závody

KONRÁD MTB POHÁR 2011 ZAVRŠEN KRITÉRKEM V PIVOVARU

KONRÁD MTB POHÁR 2011 ZAVRŠEN KRITÉRKEM V PIVOVARU Takže letošní KONRÁDův MTB pohár máme za sebou. Zakončilo ho tropické kritérium s mezinárodní účastí v prostorách vratislavického pivovaru. Zvítězil exmistr Německa Thomas Nicke z Team Fiat Rotwild. Velkou pochvalu zaslouží stavitelé trati, kterým se letošní okruh podařilo zamotat ještě mnohem více než obvykle. Hudební produkce byla taktéž kvalitní, pivo teklo proudem, o dramatické souboje na trati také nebyla nouze a tak si všichni přišli na své.
VÝSLEDKY ZÁVODU
Bojovalo se také o poslední body do letošního MTB seriálu, kde nakonec první dvě místa obsadili borci z domácího Klubu cyklistů pivovaru Vratislavice. Gratulujeme!
CELKOVÉ VÝSLEDKY MTB SÉRIE

Celou sobotní akci rozhodně zpestřil vložený závod bezmozků na fixed gear (rozuměj na kolech bez volnoběžky a bez brzd!). Video na BRAINLESS.CZ

| Závody

MTB KRITÉRKO + FIXED GEAR = KONRÁD

MTB KRITÉRKO + FIXED GEAR = KONRÁD Tuto sobotu 9.7. vrcholí Konrádova MTB série. Hlavní závod startuje ve 13:00 odpoledne a to jako již tradičně na specifické trati uvnitř areálu vratislavického pivovaru. Můžete se těšit na okruh cyklokrosového typu a to včetně dřevěné překážky, která bývá každoročně pro mnoho jezdců tvrdým oříškem. Průjezd vyvoněnou lahvárnou je také nedílnou součástí!

Po dojetí hlavního závodu je na programu cirkus v podání jezdců na FIXED GEAR. Pokud nevíte o co jde tak vězte, že borci nemaj na kolech brzdy ani volnoběžky! Jestli nevěříte, tak mrkněte na BRAINLESS.CZ. Bude se tedy rozhodně na co koukat! Tuhle akci má na triko CYKLOFERDA.CZ

Noa jelikož jsme v pivovaru, je naprosto jasné o jaké ceny se bude bojovat a jaká bude náplň sobotního odpoledne. Tak neváhejte a doražte! Zve KCPV

Celkem: 110
|< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >|