Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Milíře v karanténě absolvovalo přes 70 závodníků. Nejlepší byl Matěj Pechout

Milíře v karanténě absolvovalo přes 70 závodníků. Nejlepší byl Matěj Pechout Ve třech dnech odjelo pozměněný závod 72 závodníků. Příjemně překvapila i značná účast juniorů. Jak klání v době koronavirové dopadlo?

Místo aby se závodníci sešli u hasičárny v Proseči nad Nisou, a poté se postupně vydali na kole nahoru na Milíře, tak museli letos na trať vyrazit jednotlivě a sami si museli i změřit čas. Vládní opatření se musí prostě dodržovat. Od úterý do čtvrtka si závodníci mohli na značené trati prověřit, zda i přes sociální izolaci přináší trénink své výsledky a nutno říct, že časy některých závodníků nás překvapili. Celkovým vítězem se stal Matěj Pechout z TJ Sokol Plavy - Team Cyklo Benda. Asi tříkilometrovou trať do vrchu vyjel v čase 8:40.

Nejstarším závodníkem, který trať absolvoval, byl osmasedmdesátiletý dlouholetý prezident klubu KC Konrád Vratislavice Ota Dvorský. Využil toho, že nemusel závody pořádat a odjel si závod, který jel poprvé v roce 1956. Zařadili jsme ho do kategorie mutantů, protože má už kolena i kyčle ze železa a trať jel na elektrokole.

Výsledky dalších borců naleznete v přiloženém souboru.

 

Výsledky Milíře 2020

 

Reklamace tentokrát nepřijímáme :o)

 

Děkujeme všem za respektování pozměněných pravidel.

| Časovka Milíře | Iva Endrychová