Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Trať XC Konrad pro dospělé je vytyčena, pojďte si ji projet s autory tratě

Trať XC Konrad pro dospělé je vytyčena, pojďte si ji projet s autory tratě Trať na sobotní závody je připravena a ve středu 17. 5. máte možnost si ji projet spolu s autory tratě. A máme tu i pár tipů, jak strávit volný čas v sobotu mezi dopolední a odpolední částí závodů.

Přijďte si užít závody v pivovaru 20. května 2023. Dopoledne můžete na tratích v areálu pivovaru podpořit své děti a odpoledne si trať v okolí užijete sami.

Pokud se chcete s tratí dospělých v okolí seznámit, tak ve středu 17. května máte možnost si trať určenou pro dospělé a juniory projet přímo s autory tratě.

Samozřejmě jsme si vědomi, že pauza mezi dopolední a odpolední částí je dlouhá. Nám však chvilku bude trvat přenastavení časomíry. Děti si mohou zaskotačit na skákacím hradu a pro všechny bude k dispozici i občerstvení zajišťované pivovarskou hospodou.

Pokud chcete něco jiného, tak můžete využít služeb Zámecké Konírny nedaleko parku, kde mají i velmi příjemný venkovní dětský koutek případně restaurace U Prasete.

Ve stejný den, jako náš závod, se také v okolí vratislavického kulturního domu 101010 koná Dětský festival Juchů, kde se dá čas také strávit velmi příjemně a ještě si u toho můžete prohlédnout autorské hračky a další potřeby pro děti.

 

A abychom nezapomenuli, letos nám s organizací závodů pomáhají:

Logo Liberecký kraj

Logo Lawi

Logo Emco

Pivovar Konrad

Vratislavice

Prettl

 

 

Remax

Wamu

| Jarní XC v pivovaru | Iva Endrychová