Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

XCO V PIVOVARU VRATISLAVICE JIŽ TUTO SOBOTU!

Již tuto sobotu 12. dubna 2014 startuje tradiční Jarní XCO v pivovaru Vratislavice nad Nisou (okres Liberec). Tento závod je zároveň zahajovací akcí čtyřdílného KONRÁD MTB poháru Liberecka 2014.

Místní oblíbená trať letos opět doznala několika vylepšení, a sice ve formě třech dalších singltrack úseků. Okruh startuje přímo v pivovaru, měří 5 km, je krásně jezdivý a zábavný, z velké části jednostopý a má na jaro přiměřené převýšení cca 100 m. Je situován v bezprostřední blízkosti pivovarských rybníků. Jehličnatý podklad společně s písčitou půdou zaručuje stoprocentní sjízdnost za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

Zázemí závodu je situováno přímo v areálu Vratislavského pivovaru. Startuje se ve třech vlnách: v 11:00 kadeti, junioři, ženy, ženy masters, kadetky, juniorky, ve 12:30 muži masters B, C, D a ve 14:00 muži, masters A a kategorie SINGLESPEED.

Závod je otevřen jak všem závodníkům s jakoukoliv licencí, tak i amatérským sportovcům s jakoukoliv výkonností. Ceny zajišťují místní sponzoři, zejména pivo KONRÁD a výrobce oblečení ELEVEN.

Tak neleňte a přijeďte se v sobotu hecnout! Odměna z místního pivovaru bude zasloužená. ;-)

Srdečně Vás zve KLUB CYKLISTŮ PIVOVARU VRATISLAVICE

| Jarní XC v pivovaru | KCPV