Klub cyklistů Konrad Vratislavice
FB Pivovar Konrád

Tour de Malá Skála

Závod je součástí:
Extraligy Masters

Hlavní pořadatel:
Klub cyklistů PIVOVAR VRATISLAVICE

Spolupořadatel:
EXTRALIGA MASTERS

Datum:
23. června 2019

Propozice

Články Tour de Malá Skála

| Tour de Malá Skála

TdMS 2015

Jak asi už víte, Tour de Malá Skála se letos nejede. Měl to být 42. ročník této silniční klasiky, ale bude to první, který se neuskuteční. Důvodem jsou rozsáhlé stavební práce na trase závodu. Nicméně pro všechny příznivce této legendární akce je v plánu alespoň hromadná projížďka po trati závodu. Odjezd v neděli 14.6. v 10:00 od Vratislavického pivovaru, v 11:00 pak z Malé Skály. Šššš****
| Tour de Malá Skála

TOUR DE MALÁ SKÁLA JIŽ TUTO NEDĚLI! ...REGISTRACE!!!

TOUR DE MALÁ SKÁLA JIŽ TUTO NEDĚLI! ...REGISTRACE!!! Již tuto neděli 3. června se ve Vratislavicích nad Nisou uskuteční letošní vrcholný lokální silniční podnik a sice závod Tour de Malá Skála. Jedná se o jednu z nejstarších silničních klasik v Čechách! Závod je součástí Extraligy masters, Českého poháru Elite "C" a Českolipského silničního poháru, ale je otevřen i pro příchozí. Podmínkou je silniční kolo a ONLINE REGISTRACE PŘEDEM DO EXTRALIGY MASTERS NA www.cyklomasters.cz!! Pokud tato podmínka nebude splněna, nebudete vám start povolen! Na místě už se do Extraligy přihlásit nelze.

Srdečně zveme také diváky, pro něž asi nejatraktivnějším úsekem bude stoupání z Malé Skály přes Sněhov a Dalešice nahoru na Maršovice! Závodníci Vaše fandění jistě ocení a vyžvejkaj ze sebe maximum. Start v 10:00 přímo z Vratislavického pivovaru, kde je i cíl. První závodníky z hlavního závodu zde můžeme očekávat krátce po poledni.

| Tour de Malá Skála

TdMS

5.6.2011 se uskutečnilo Mistrovství vesmíru na silničních kolech a to 39. ročník závodu "Tour de Malá Skála". Tento závod má v České republice prim v počtu za sebou odjetých ročníků. Na startu se sešlo přes 160 závoďáků. Bylo krásné počasí a v deset hodin z areálu pivovaru "KONRÁD" na trať vyrazila první kategorie M30. Před touto kategorií jel s doprovodným vozidlem Pan Vendelín Krkoška se synem, který je úspěšným předjezdcem již 39let (za zmínku stojí, že tento borec jel první tři ročníky na fichtlu a další ročník s vozidlem Ford bez papírů, toto vozidlo mu bylo odebráno za cílovou páskou policií). Na start se vydal i Milan Držka, který se přišel zaregistrovat o berlích, jelikož musel splnit tradici a jet svůj 39. ročník. Čest všem účastníkům závodu, kteří zvládli náročnou trať v horkém dnu. Nejdelší utrpení dne měl Jiří Zápotocký (Záprdek), který na trati strávil nejdelší čas.
Oslava sportovních úspěchů proběhla s největším zastoupením borců z pivovaru a z KC Kooperativa na místě a později v pivovarské restauraci do pozdních večerních hodin.
Celkem: 10